Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
Din packurile cumparate(si optinute din promotia de pe webapp pe cele 5 conturi)
Gandeste-te ca nu sunt multi cei care au disponibilitatea sa gestioneze 5 conturi samd. Sigur, e si asta o varianta, dar...

Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
Cei care au boost peste 0(aia te intereseaza) sunt cei shiny (1 la bronz; 2 la argint si 3 la gold
Nu-i uita pe cei de gold simplu, care au si ei 1%

Quote Originally Posted by adibose View Post
Am gruparea de manageri care-mi ofera +50% facuta de la bun inceput, am jucat cu starter pack-ul pana la epuizare, 45 de contracte de caciula iti pot aduce in 45 de meciuri intre 20.000 si 30.000 de coins in functie de rezultate.
Acum nu stiu ce bafta ai avut tu la starter pack, dar eu (si orice alt cunoscut de-al meu) n-am vazut in starter pack nimic care sa aduca a echipa jucabila. Sigur, daca iti pica macar ceva cu care sa poti atinge 90 chemistry se discuta altfel si daca esti in joc de la inceput cand sunt toate foarte ieftine faci setul de manageri jucand. Dar altfel da-mi voie sa am oarece dubii in privinta metodei


Quote Originally Posted by adibose View Post
Cn card shiny aplicat iti da 42 de contracte , costa 450 coins, asta se traduce prin 10 coins pe meci, ori 11 jucatori = 110 coins pe care ii pierzi la fiecare meci jucat. Castigul pe meci inseamna 450 -550 coins - 110 (din contracte) = rami cu 350-450 de coins pe meci + castigurile de la finele sezonului.

Ti-am demonstrat ca ramai cu bani din meciuri??
Tu vrei sa zici ca pe PS3 market se da contractul de gold rar cu 450 de banuti? Pe android market se da acum cu 1500 si trebuie sa sapi ca milogul prin mii de itemuri ca sa gasesti vreunul pus cu 1100-1200 de vreun ratacit.

Quote Originally Posted by adibose View Post
Fara bisnita am facut sute de mii de coins pana acum DOAR DIN MECIURI (in FIFA14 am aproape 200k pentru ca nu am avut prea mult timp de joc)
Eu numai pe Robben am dat 200k (cam acum, 2 saptamani pe ANdroid, acum e deja 220-230k) si pot sa fac pariu ca per total am jucat mult mai putin ca tine.Fara autobuyere si fara sa fi bagat nici un leu.

Crede-ma ca din jucat merge MULT mai incet, am colegi la servici care imi faceau exact teoria pe care o faci tu cand s-a lansat jocul pe Android/iOS si acum imi datoreaza toti diverse sume in firfirei de-astia din joc