Quote Originally Posted by Marinake View Post
Au fost cateva cazuri.
Cateva cazuri da, dar sunt iesite din comun. In general vorbind insa, in viata reala portarul este spectator la o lovitura de cap data din apropiere, in forta si care nu vine fix pe el.

Enervante si nerealiste in FIFA sunt cu totul alte chestii, de exemplu faptul ca nu poti cere echipei sa faca pressing avansat in vreme ce adversarul plimba mingea cu fundasii.


Quote Originally Posted by Marinake View Post
Oricum, portarii din Ultimate Team se comporta impotriva naturii cateodata. In echipa principala il am pe De Gea in poarta. Inainte il aveam pe Cech, dar nu facea mare lucru. Era destul de bun la suturi pe jos si semi-inaltime, dar un sut de la vinclu il ucidea. In schimb De Gea scoate cam tot saracul. Acum imi construiesc un squad din BBVA si nu mi-l permit pe Casillias asa ca astept sa vad ce face Valdes. Pe langa astea 2 mai am un squad hibrid cu Marchetti in poarta. Pana acum este cel mai bun portar din cati am avut.
Sincer vorbind, mie oricum mi se pare ca portarii din joc apara mult prea bine Ma refer la astia de la 84 in sus si cu cs glove, de pilda.