Quote Originally Posted by SwingShot View Post
Pai si ce cod e ala? nu apare pe siteul ala de erori (parca il scrie si pe ala acolo alaturi de cod).

Am patit si eu asa dupa update, dar a mers partyul pana intr-un moment in care amicul meu si-a stins consola, dar la mine xboxul inca zicea ca e online, si puteam sa ii dau "Turn on party chat", dar imi dadea eroare.

A trebuit sa dau sign out si in ca sa nu il mai vada online, poate asta e problema
Este o mizerie ordinara de cod care ma pune sa verific "my network connection"...genul ala retardat de troubleshooting de imi vine sa arunc consola pe geam gen "e cablul de net conectat?", "verificati daca aveti internet".
Nu ma suportule, dau mii de euro pe gaming si nu verific daca am net inainte sa te sun pe tine in UK.

Am refulat, gata

@Solid da am facut update-ul de OS ieri, la fel face si inainte si dupa.

Totusi, ceea ce a zis reddyBo ma pune grav pe ganduri referitor la conexiune. Eu acasa am VDSL si nu pot accesa nimic ce este peer to peer (Fifa 14 online, Party, Ryse Online, AC Black Flag online).
Pot in schimb sa joc fara probleme Battlefield 4, Cod Ghost, Titanfall beta, Fifa 14 atentie Pro Clubs Drop in match doar.

reddyBo, sa inteleg ca daca am acasa VDSL, PPoE, etc nu pot accesa nimic peer to peer pana cand nu fixeaza astia? Daca fixeaza...
Ai confirmarea asta de la ei?
Spuneti-mi va rog ca nu sunt singurul care pateste asta ca innebunesc....