Quote Originally Posted by Trefla View Post
Daca mai zice cineva ca diferenta dintre 720p si 1080p nu este mare ma fac popa...Un PC de 2000 lei +/- ruleaza cam orice joc la 1080p cu setari mid - high 30 fps + average.

BF4 este singurul care are scuza ca ruleaza la 900p si 720p fiind un haos total cu 64 players.

WTF , cum puteti sa mai inghiteti 720p in 2014 cand deja lumea se indrepta spre 4k. Dar na , mai bine imi tin gura inchisa sa nu zica altii ca sunt fanboy PC sau ca trollez.
N-ai inteles... am spus ca nu e chiar ATAT de mare. Nu uita ca, next gen consoles sunt pentru o anumita categorie de gameri pentru care nu importa detaliile vizuale, rezolutia si specificatiile tehnice. Pe unii chiar nu ii intereseaza.

Uiti ca exista si cealalta categorie de entuziasti pentru care conteaza! Iar in lumea aia discutam de PC-uri high end NU de console. Nu stiu ce te deranjeaza ca sunt 720p in loc de 1080p. Eu daca vreau sa beneficiez de spectacolul vizual din Battlefield 4 il rulez pe un PC high end, nu ma lamentez ca pe Xbox One ruleaza in 720p. Iti sugerez sa faci la fel. Cine te obliga sa te joci pe consola aia?