Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
MonkY, nu e asa. Preturile oficiale sunt 50$ pentru PS Plus si 60$ pentru Gold. Stim cu totii sa luam de pe cdkeys si alte site-uri de genul unde preturile sunt cele oficiale.
Man, am luat preturile actuale de pe AllRoMedia. Eu de obicei cumpar la cat se vinde, nu cumpar obligatoriu la "preturi oficiale". Bon, sa zicem ca e ceva in neregula cu oferta aceasta... Atunci ne uitam pe amazon.com:

US: Xbox Live Gold 12 Month Subscription: $39.99 - Amazon.com: Xbox Live 12 Month Gold Membership [Online Game Code]: Video Games
US: PlayStation Plus Membership 1 Year: $49.99 - Amazon.com: 1-Year PlayStation Plus Membership - PS3/ PS4/ PS Vita [Digital Code]

UK: Xbox Live Gold 12 Month Subscription: £34.99 - Xbox Live Membership Card: Amazon.co.uk: PC & Video Games
UK: PlayStation Plus Membership 1 Year: £39.00 - Sony PlayStation Plus - 365 Day Subscription: Amazon.co.uk: PC & Video Games

Dar OK, sa zicem ca e ca tine si acceptam ca PS+ e 50$ si Gold e $60 pe an. Tot nu vad unde e chestia piperata.
Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
Apoi, daca vrei sa te uiti la Netflix pe PS4, nu ai nevoie de PS+. Pe Xbox One, ai nevoie de Gold pentru asta. E valabil si pentru Hulu Plus si alte servicii de genul. Adica nu doar ca platesti serviciile pe care le vrei, dar trebuie sa platesti si pentru Gold desi poate nu il vrei.

La asta cred ca se referea el.
Sorry, n-avem nici Netflix, nici Hulu Plus in Romania... si presupun ca nici Strike105X, deci sigur nu la asta se referea

Scuze pt. off-topic, dar vroiam sa lamurim si afirmatia de mai sus...