Quote Originally Posted by dorin_star View Post
Sa-mi bag piciorul imi pare rau de Jack asta ca era baiat bun . Sigur a sughitat ieri cand mi-a dat eroare Bf4 in *****ul lui de consola .saracu de el cred ca asa tare ai pasa lui de noi , ma eu ma gandesc cum poate omuletul ala sa doarma noaptea . Ba sa stiti ca eu sa-i trimit un mail cu datele mele de pe card sa mai ia de la mine daca nu are , sa pape si gura lui o paine . Pai va da-ti voi seama cum statea el noaptile si se framanta ?...
Asta e rautacism tipic romanesc. Nu conteaza ca e unul din cei care a facut PlayStation-ul sa se vanda in sute de milioane de bucati si a ajuns unde e acum... conteaza ca iti da tie eroare intr-o porcarie de joc. Daca simti nevoia sa injuri pe cineva, incepe te rog cu EA, Dice, AMD... si poate in final daca mai e loc, zi ceva de Jack...
Quote Originally Posted by SWTFU View Post
@MonkY: PS4 se vinde bine, dar se vinde in pierdere. Pretul la care se vinde de abia daca acopera pretul de productie sau chiar e mai jos decat pretul de productie, avand in vedere ca e 400 euro cu tot cu TVA.
Se vinde in pierdere pe naiba... mai ales acum cand ai PS+ obligatoriu... si cand jocurile "next-gen" costa de plangi. Daca si Sony pierde bani cu PS4 si ale sale servicii conexe + jocuri, atunci inseamna ca trebuie sa faci ca dorin_star si sa le plangi de mila.