Quote Originally Posted by Nestea View Post
andyz arata-ne echipa poate nu ai cel mai fericit combo,bpl au fundasi slabi si sunt de evitat daca nu vrei sa te chinui.
Pai in functie de squad, am:
Clichy-Luiz-Kompany-Richards
Alaba-Boateng-Hummels-Piszczek
Marcelo-Ramos-Godin SIF-Juanfran SIF

N-am probleme cu ei in timpul meciului, dar in anumite momente aleargă ei aiurea, de parca jocul vrea sa elibereze drumul pt adversar...


Quote Originally Posted by florent View Post
AndyZ , cand adversarul tau are deja 3-0 trebuie sa schimbi macar portarul daca nu si niste fundasi , pentru ca , in Fifa , ei sunt demoralizati si vor gresi in continuare . Ar trebui intr-un joc viitor sa puna si un indicator de moral al jucatorului . Apoi seteaza tactica pe atac si eventual offside trap si spera intr-o revenire .
Chestia asta se intampla de obicei cand conduc, la 1-2 goluri diferenta. Practic FIFA "simuleaza" situatiile reale in care pe final de meci echipa care conduce e dominata de adversarul disperat sa egaleze, doar ca aici fundasii mei se dau la o parte de parca au primit valiza cu bani la pauza...... Abia dupa 1-2 secunde incep sa asculte de comenzi, pana atunci deja adversarul ajunge 1 la 1 cu portarul.....

Am remarcat chestia asta si la adversar, nu mai am nicio satisfactie ca egalez cand vad ca de fapt jocul a facut jumate din treaba.....