Initial n-am vrut sa postez aici, din moment ce omul mi s-a parut OK si in plus este un user destul de vechi al forumului (spre deosebire de mine)

Userul : AngelicToucH

Anunt : http://www.consolegames.ro/forum/f90...3/#post1156851

Calificativ : Neserios

Problema : L-am contactat prin PM, mi-a lasat numar de telefon, l-am sunat a 2-a zi. Ne-am inteles la pret pentru cateva jocuri, precum si la ora si locul intalnirii. M-am grabit sa plec de la munca, sa nu cumva sa las omul sa astepte. Il astept 20 minute, il sun, niciun raspuns. Mai astept 10 minute, il sun de cateva ori, iar niciun raspuns. Mai astept putin, iar il sun, bineinteles, niciun raspuns. Plec acasa, pe forum bineinteles, niciun reply. Il sun dupa cateva zile, imi raspunde, imi spune ca a avut o problema si ca ma suna peste cateva ore. Bineinteles, nu m-a sunat. Il sun iar a 2-a zi ( si eu am insistat cam mult, dar chiar aveam nevoie de jocurile alea), imi spune ca unul din jocuri l-a imprumutat, dar cu celelalte ramane valabil, sa ii dau un mesaj prin care sa-i reamintesc ce jocuri vreau si la ce pret ne-am inteles, ii dau mesajul, bineinteles, niciun raspuns la loc. Asta a fost acum aproape o saptamana si ceva. M-am cam saturat si mi se pare putina lipsa de respect.