Dant3 nu te supara dar:
1. e tread de Xbox, nu avea rost sa insir tot ce va contine urmatorul update Sony, de aceea am mentionat doar o chestie,
2. USB music player versus .mkv media player+DLNA (functional de altfel) + TV tuner, care crezi ca e mai ok? Fara rautate, dar pur si simplu din punctul tau de vedere!
3. PSN-ul stiu ca a mers prost in ultimul timp dar nu are rost sa batem piatra de hoatar din moment ce si Xbox Live-ul a mai avut probleme sapatama tracuta impreuna cu serverele EA Acces
4. Nu am vrut sa fac flame-uri, dar Razvan se plangea de teme de dashboard si de screen-shot de aceea am mentionat si problemele pe care le are consola concurenta.
5. And final push: conform Ubisoft C:\Users\D\Desktop\Ubisoft GDC Prese...amingTech.html PS4 are momente in care este cu 100% mai buna decat Xbox One. Nu are rost sa ii fac statuie consolei care o am, dar daca as alege din nou sa cumpar DOAR o consola as alege din nou Xbox One datorita ecosistemului in care sunt invatat. Asa cum unii oameni schimba un Mercedes mai vechi cu un Mercedes mai nou fara sa se gandeasca ca exista BMW-uri sau Audi-uri mai performante in aceasi bani sau chiar mai ieftine. De ce? Din obisnuinta...