Initial nu am vrut sa postez aici dar am observat ca din ce in ce mai multa lume adopta caracterul aratat de acest coleg forumist.
Userul: TheArsonist

Anunt: http://www.consolegames.ro/forum/f90...4/#post1176244

Calificativ: Neserios

Motivul: Pentru jocul FIFA 14 PS4 a spus ca-mi ofera o anumita suma de bani. I-am trimis PM, ca sa tinem threadul curat, in care am acceptat acea suma de bani. Dupa aceea am stabilit, locul, data si ora intalnirii ( mai exact: 23.10, ora 17:15, metrou Aurel Vlaicu). In aceeasi zi, ma trezesc cu un PM in care imi spune ca nu mai poate veni la intalnire si ca lasam pe ziua urmatoare. Am acceptat, ramanand sa ne vedem pe 24.10 ora 19:30 la metrou la Dristor. Din pacate, domnul nu a binevoit sa raspunda nici la telefon si nici la PM-uri pana in ziua de astazi. Cand colo, am aflat ca el a cumparat, dupa ce a stabilit cu mine, de la alt user si tind sa cred ca motivul este ca a gasit un pret mai bun (este vorba de FIFA 14 PS4 sigilat de la userul Snick ). M-am saturat de astfel de oameni care zic ceva si dupa aceea se razgandesc, mai ales ca m-a incurcat pentru ca eu imi facusem alte planuri cu banii care trebuia sa-i primesc.
Am toate PM-urile salvate si pot sa dovedesc. Restul, las pe mana adminilor.
Multumesc!