Quote Originally Posted by cryssgr26 View Post
salutare,vreau sa imi schimbi televizorul si nu m-am decis inca ce sa aleg dintre un sony-samsung si panasonic,vreau sa il folosesc ptr playstation 3 si in viitor ptr playstation 4 dar si ptr calculator filme,care credeti ca va pricepeti si stiti cam ce ar fi bun ptr aceste aspecte as vrea sa ma ajutati va rog,va multumesc
As recomanda Sony daca vrei cea mai buna calitate la imagine. Preturile sunt un pic piperate, dar se merita - daca iti permiti desigur.

Daca vrei ceva pret-calitate, mergi pe Panasonic. De exemplu modelul 42AS650 este foarte bun si are de toate: 3D pasiv, Smart TV, 1200 Hz, diagonala ~1m, 1 x pereche de ochelari 3D, 2 x telecomenzi (una standard si una cu touch pentru folosirea functiei Smart mult mai usor). Pretul acestui TV acum este 2400 Lei, dar daca mai astepti si esti pe faza pe site-ul Altex, il gasesti si la 1999,9 Lei in viitorul apropiat. Sincer, regret ca m-am grabit la achizitionarea LG-ului 42LB650 (nu ma intelege gresit, e foarte bun si tv-ul asta), cu siguranta luam Panasonicul