Faci precomanda cu luni de zile inainte si daca nu esti atent si scade pretul produsului intre timp, tu te pricopsesti cu el la pretul comandat, nu la pretul mai mic.
Am facut precomanda la Assassin's Creed Unity CE acum vreo 10 luni, de atunci am mai avut vreo doua precomenzi la preturi substantial mai mici.
Aseara primesc email:

Comanda dumneavoastra cu numarul 122899791 a fost confirmata si urmeaza a fi livrata.

Daca aveti intrebari despre comanda dumneavoastra, contactati-ne prin intermediul formularului de contact sau la telefon: 021 9196.


Program:
Luni - Vineri: 09.00 - 20.00
Sambata: 09.00 - 16.00


In cazul in care comenzile nu pot fi onorate din motive de lipsa stoc pentru produsele/serviciile comandate, veti fi informati despre acest aspect. De asemenea, pentru comenzile care au fost deja achitate, sumele de bani vor fi rambursate fara costuri suplimentare.


Va multumim!
Ok, nu am pretentia sa primesc vreun telefon, Doamne Fereste... insa au trimis toate precomenzile la preturile respective
Mai mult, din mail se intelege ca au confirmat de capul lor precomanda, fara sa ma sune... si ca urmeaza sa fie livrata... asta daca mai exista produsul... daca nu... nu...
Sublim.