is funny, ca U2 si U3 la cum arata trebuie un simplu port la U1 trebuie lucrat mai mult. daca va fi in stilul TLOU o sa fiu super multumit dar cred ca va aparea mai tarziu, cel mai bine ar fi inainte de U4