Astazi eram in Media Galaxy cu intentia sa imi iau Shadow of Mordor dar surpiza, out of stock ! Analizez jocuriile care erau si majoritatea sunt Remake-uri / Remasterd-uri ce le-am terminat pe PS3 (The Last of Us, Metro, Tomb Raider etc) si altele precum Call of Duty, Battlefield, Fifa, NBA, Lego si alte minuni care nu ma joc.

Urasc jocuriile de la Ubisoft ; Far Cry 3 l-am primit "gratis" pe PS+... M-am jucat o ora si l-am sters, nu mi-a placut. Am mai primit tot de PS+ Asassinss Creed 3, mare prostie... cand a aparut 4 mi l-a imprumutat un prieten, parerea mea a ramas neschimbata.
Mi-am cumparat Watch Dogs in ziua lansarii cu buna credinta ca o sa se bata piept in piept cu GTA. M-am inselat... a fost un jeg.

Ignorand Fifa-uriile, jocuriile care le am deja, Remake-urile si celelalte minuni ajung la concluzia ca Far Cry 4 e singurul joc care merita cumparat. Mi-am luat varianta Limited Edition cu 249 RON... L-am cumparat din "necesitate".. nu mai am ce sa ma joc !

Sper sa imi placa, pare mult mai promitator decat 3. Plus blondicu' cela imi place tare mult, m-ai ales ca ii jucat de Troy Baker (Troy l-a interpretat pe personajul meu favorit of all times ; Joel - The Last of Us).