Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
Guys, cam cat de greu "isi da drumu" jocu asta ?

Ca dupa app 2h de joc, pot spune ca m-a cam pierdut pe undeva... A inceput super in forta si m-a facut sa cred ca "gay-u" ala e mult mai crud decat Vaas, dar cred ca au facut harta prea mare si pierzi pre amult timp ajungand dintr-un loc in altu, mori prea repede si nu-mi dau seama mereu ce trebuie sa fac. + ca Pagan Min nu a mai aparut pana acum decat in 2 conversatii telefonice (sau prin ce naiba vorbesc ei) si nu inteleg de unde are numaru...

Aseara am ajuns la un prima misiune de la tipa aia (dupa prima alegere; nu i-am retinut numele), si mi-a zis ca trebuie sa caut pe la mortii din camp, dupa documente, dar cum nu aveam loc in rucsac, m-am dus undeva sa vand ce aveam si cand m-am intors, misiunea era facuta.
Dupa aia, n-am stiut ce sa mai fac, asa ca am mai vanat vreo 30 de minuta si am iesit din el.

+ ca la un mom dat am intrat in meniu si m-am apucat sa fac ceva pe calc si dupa vreo 10 minute de stat asa, au inceput sa mi se deblocheze niste achievement-uri, vreo 4, desi nu am facut efectiv nimic.
Exagerezi, e foarte intuitiv meniul si harta. Deschizi harta si vezi ce misiuni ai de facut... Sau poate mi se pare mie dupa 120 de ore de Dragon Age, unde numai intuitiv nu e meniul.