dar asta mi-ai facut.te gandesti,te razgandesti.tu nu esti serios.eu unul sunt hotarat in discutii
nu se numeste cumparator serios un om care da aceeasi bani pe consola ta fara garantie ca pe una care o cumpara din magazin
se spune ca fraier e cine da,nu cine cere
ti-am facut o oferta si am scris clar ca incerc si eu norocul si te-am intrebat,ca nu tinea de mine.nu ai acceptat oferta mea dar ai facut o contraoferta ps3+1000 ron si am fost de acord cu oferta ta dar dupa te-ai facut ca ploua.te-am obligat eu sa imi faci o contraoferta?
apoi dupa ce ai vazut ca mi-am lasat ps3 la 400 ron imi propui tu iar ps3+1150 ron.daca am zis sa ne intalnim in brasov(nu puteai sa iti misti curul din casa),ai facut iar figuri si ca trebuie sa vin la tine acasa s-o testezi.daca eu iti ceream sa vii tu la mine acasa in zarnesti nu veneai nici daca iti plateam drumul
am facut 2 compromisuri cu tine.la al 3 lea compromis am fost de acord daca imi platesti si drumul daca vrei sa-ti vin la usa(timp bani costa si tu sa stai acasa si sa vin eu sa te scap de un ps4 care nu reauseai nici cum sa-l vinzi la 1550 ron),tu n-ai facut nici un compromis
cine face talente si e zgarcit? cine e ala care nu e hotarat?

esti un om plin de bun simt cand ii spui la un om ps3+1000 ron pt ps4 si apoi dupa ceva zile ii propui ps3+1150 ron