Quote Originally Posted by Mayhem View Post
Cum decurge un proces din asta sa ma lamureasca si pe mine cineva...imi imaginez pe cineva cu un cronometru si un bloc notes si incepe si cronometreaza si noteaza timpul efectiv de joc si apoi ia si imparte pretul la secunde/minute/ore si concluzioneaza ca a costat prea mult sau cum?
Daca vrei sa fi ironic, no problems! O cronometrare a timpului de gameplay efectiv dintr-un joc, ar fi desigur stupida si irelevanta. E suficient sa alergi cu personajul trei ore in cerc si iata, ai trei ore in plus de gameplay efectiv.
Eu faceam o comparatie fata de ce ofera alte fps-uri pentru acelasi pret.
OK! Eu am incercat aici, pe acest topic, sa-mi exprim nemultumirea mea fata de unele caracteristici ale acestui joc, argumentandu-mi respectiva nemultumire, asa cum m-am priceput eu. Nu cer nimanui sa fie de acord cu mine, asa cum nici eu nu sunt de acord cu voi, cei care sustineti ca The Order 1886 este o experianta completa si fabuloasa. L-am cumparat, l-am jucat, partial mi-a placut, insa in nici un caz nu voi mai plati acelasi pret pentru o continuare a lui, la o aceeasi durata de joc si cu imagine trunchiata.