Hey there!

It looks like you're enjoying Console Games but haven't created an account yet. Why not take a minute to register for your own free account now? As a member you get free access to all of our forums and posts plus the ability to post your own messages, communicate directly with other members and much more. Register now!

Already a member? Login at the top of this page to stop seeing this message.

---

Hello!

Se pare ca iti place Console Games insa nu ti-ai creat inca un cont. Pentru a beneficia de toate avantajele iti ia doar un minut sa te inregistrezi si este gratuit. In plus ca membru poti accesa nelimitat toate functiile acestui website, comunica direct cu ceilalti si participa la concursuri, tournaments, arcade, etc. Multumim anticipat pentru intelegere ! Inregistreaza-te acum !

Daca esti deja membru ConsoleGames.ro si inca iti apare acest mesaj, te rugam sa te loghezi cu userul si parola pentru a nu mai fi deranjat. O zi buna !

Single post: Mad Max nu mai vine pe old-gen. Afla cand soseste pe next-gen!

  1. #1 SP
    Member Snake's Avatar

    Mad Max nu mai vine pe old-gen. Afla cand soseste pe next-gen!

    Mad Max si Fallout au fost pentru mine reperele care au reprezentat cel mai bine un posibil viitor apocaliptic al planetei albastre. Daca la o continuare pentru Fallout inca nu pot visa, speranta mea nu moare si vine de la noul open-world game de la Avalanche Studios si anume Mad Max! Stirea mea va supara pe multi pentru ca dezvoltatorii jocului au anuntat ca au oprit lucrul la versiunea pentru old-gen (PlayStation 3 si Xbox 360), dar ii va face fericiti pe cei cu PlayStation 4, Xbox One si PC. Jocul se va lansa pe 1 Septembrie 2015 in Statele Unite si pe 4 Septembrie 2015 in Europa.

    In cazul in care faceti precomanda la joc acum veti primi ca bonus body-ul complet upgradabil pentru Magnum Opus car, denumit The Ripper (vezi poza). Va las in compania trailerului oficial si astept sa-mi spuneti ce asteptari aveti (daca aveti) legat de acest titlu. Eu cu siguranta il voi lua.

    Attached Images Attached Images madmax_preorder_ripper.jpg