Quote Originally Posted by zapoo View Post
mersi pentru sugestie .. astept si alte oferte daca depaseste pretu umpic nu conteaza
Nu te supara... dar nu e de ajuns sugestia cea mai buna ? Mi-au trecut sute de routere prin mana, de la Trendnet pana la Cisco... Ce anume vrei sa faca si nu stie DIR-635 ? Sau de fapt nu vrei unul pe care ti-l recomand pentru ca-l am in mai multe locatii cu uptime de mai bine de 2 ani... si vrei sa ti se recomande ceva care sa fii nevoit sa-l resetezi zilnic ? Probabil ca nu vrei unul care deserveste o firma pe 4 etaje... vrei ceva mai slab ?

Sorry... dar nu m-am putut abtine. Au inceput sa ma oboseasca atunci cand dau un sfat din experienta si omul merge pana la urma si cumpara ce-i recomanda vanzatorul de la Altex (care nici nu stie exact ce face un router wireless).

Well, daca nu vrei router cu 11 ani garantie, wireless N cu 3 antene... atunci ia unul cu 3 ani garantie, un Linksys WRT54GL, cu 2 antene... cu vre-o 80 RON mai ieftin. Sau, un DIR-855... care este vre-o 1000 RON, stie Quad Band, are toate porturile gigabit...

Bafta ! I'm out ! Sunt curios de ce alegi. Probabil va fi un Edimax, IPTime... sau mai rau, un RPC (made in Romania)