Oameni buni, atatea bocit si asteptat dupa patch n-am vazut la un alt joc. Aveti voi o problema; eu si milioane de alte persoane au cumparat jocul cu ocazia lansarii, am instalat day1 patch si acest joc ne-a oferit sute de ore de distractie (PS4).
Frame rate a fost instabil inca de la lansare, atata pot consolele, nu o sa se intample un miracol cu adaugarea patch-urilor. Questurile (principale si secundare) in schimb se pot parcurge in regula, mici bug-uri au fost si vor mai fi, considerand dimensiunea jocului, sunt acceptabile.

Am avut parte de un singur loading screen care nu se sfarsea din cauza ca am meditat intr-un loc si direct a sarit in cutscene dar inafara de acest lucru nu am intampinat nimic game breaking, deci jocul era mai mult decat jucabil. Daca va incurca noile patch-uri, reinstalati jocul si o sa mearga fara probleme. Nu vad rostul sa stati patch dupa patch in asteptarea unor reparatii pentru probleme inexistente sau insignificante; sa aveti parte de acest joc minunat fiindca astfel de jocuri vin doar o data intr-un deceniu. (punct de vedere strict subiectiv)