Da e deosebita experienta cand te apuci de un quest pe care nu il poti termina din cauza ca ti-a ramas un npc blocat etc. Nu contesta nimeni ca e un joc deosebit (e foarte bun, pentru mine e in top 10 best ever) dar mie imi cam strica din experienta cand trebuie sa astept o saptamana sa imi vina un patch pentru ca am un bug care nu imi permite sa mai iau experienta si nu pot avansa in questul principal cum mi s-a intamplat cand l-am jucat. L-am luat la lansare tocmai pentru ca am zis ca CDPR e un developer care merita sa fie sustinut. Sa fim seriosi, platim cu bani munciti un produs care scartaie, unora le convine altora nu, insa cert e ca ne-am obisnuit asa sa nu vedem decat partea buna...
Cat despre atata pot consolele sa-mi explice si mie de ce un multiplat cu lansare old gen + current gen ruleaza atat de bine (ma refer la MGS V daca intr-adevar demourile au rulat pe console si nu pe PC foarte capabil) - aud mereu aceeasi chestiune ca atata pot consolele dar ma uit la titluri precum Batman, Infamous, Forza, GTA V etc samd unde totul se misca impecabil. Cred ca atata pot unii developeri de foame de bani.