Salutare all,

Nu stiu daca postez unde trebuie sau daca s-a mai scris, dar am cautat pe gooagle si niciun rezultat:

Am o problema cu cardul (Raiffeisen) legat de contul de PSN RO...; mi-a expirat cardul in luna Octombrie si am fost sa il ridic pe cel nou. Singurul lucru ce s-a modificat la card este valabilitatea si codul de 3 cifre de pe spate... Evident, datele de pe card trebuiau updatate in ps store. Surpiza, cand bag noua data de expirare a cardului, eroare la salvare cum ca numarul cardului nu este corect.

Ii dau din nou, nimic. Am sters cardul de pe cont si am luat-o de la zero...; am bagat din nou toate datele. Adresa este exact ca cea cu care este inregistrat cardul. Am bagat de zeci de ori numarul cardului si codul acela de securitate, nimic... am fost la banca sa imi activeze noul card pe nu stiu ce fel de portal bla bla bla. Dupa ce l-a activat, am incercat din nou si nimic. Am incercat si de pe PS4, si de pe desktop, si de pe android... nimic. Aceeasi eroare cum ca datele nu sunt corecte...

Stie careva vreo solutie la asta? sau daca nu, exista alta modalitate de a incarca walletul? poate cineva sa imi alimenteze contul daca ii fac transfer bancar?!

Va foarte multumesc!