Single post: 100% Trophy & Achivements Completionists Thread

  1. #2080 SP
    Member b615dub's Avatar
    1ST

    #60 Need for Speed (1/10) - 100%, You need to know that i'm a rider. Bun bun deci asteptarea a luat sfarsit, imi dorea de mult inca un joc marca NFS si se pare ca n-am asteptat degeaba In primul rand chiar mi-a placut asa zisa poveste din joc, actorii au cam exagerat cu interpretarea dar asta e. Grafica este superba in gameplay dar cea din Garage e stearsa rau, nu inteleg la ce sa laudau producatorii ca au cel mai complet tunning dar e extrem de limitat, nici pe departe la fel de bun ca cel din NFS Pro Street (cel mai bun tunning IMO) in schimb modificarile aduse asupra controlului masinii chiar se simpt poti sa-ti perfectionezi controlul pe placul tau. Super dar Super evervat luminiile din joc mai ales cand te urmareste politia si cand scapi aproape ca nu mai vezi nimica in fata ta si in plus iti rup ochii in doua. Si nu stiu daca a fost numai in cazul meu dar cand vroiam sa fac Daily Challenge cele cu politia cautam in prostie o masina de politie dar nimic in jur. Allways online e RAHAT, esti si tu intr-un drift perfect si BANG din fata vine un nebun si in 99.99% din cazuri exact in tine . Wrap editorul cu care se laudau producatorii nu este ceva nou sau WOW mai ales ca e fost folosit si in NFS World unde functioneaza perfect.
    Per total 2 ani de aspeptare pentru nimic in mare parte. Acum vedem ce mai scot la anul sau poate le mai trebuie inca un an de pauza.

    Attached Images Attached Images 26l717a4c.png