Am bagat vreo 4 ore aseara, sunt extrem de placut impresionat. Am avut un disconnect, in rest a fost butter smooth.
Daca tot criticati, adaug eu niste plusuri, pareri la rece dupa destul de putin timp petrecut cu jocul:
- arata absolut superb, cine spune altceva tre' sa mearga urgent la oftalmolog
- mecanica de gameplay este excelenta, mai ales avand in vedere ca e open(semi?) world. Ma umfla rasu' cand imi aduc aminte ce clunky se misca personajele in GTA V spre exemplu si cat de bine e implementat totul aici: movement, shooting, cover. Nota zece pentru aceste aspecte! E aproape copy-paste cu ultimul Ghost Recon pe care l-am jucat pe PS3, diferenta majora fiind marimea locatiilor in care se petrece actiunea.
- e addictive, sistemele de level si loot sunt iarasi foarte bine "lucrate", asa-i Adi?
- sunetul, oh daaaaa! In sfarsit un joc unde armele suna a arme si nu a pocnitori chinezesti din seara de Revelion 88' cu Mirabela Dauer in fundal, cum e trendul jocurilor AAA in ultima vreme(vezi Black Pocnitori 3)
- micile detalii grafice prezentate intr-o gramada de videos pana acum, e o placere sa le descoperi.

Parerea mea e ca gresiti foarte tare daca nu cumparati jocul, e pacat. Exclamam aseara catre catelu' meu(nevasta-mea dormea): uite domle' in sfarsit un joc FUNCTIONAL care arata superb, fara framedrops, loading textures si alte balarii. M-a aprobat printr-o ragaitura si s-a culcat la loc.