Sa imi spun si eu parerea, dupa ce am ajuns level 15.

Platforma pe care am ales sa il joc este PC. Nu am intampinat nici probleme de cozi, nici probleme de oameni care sa blocheze usi sau lag.

Buguri sunt, am facut si teastare de jocuri in tineretea mea, iar daca stau sa le gasesc sunt multe. Insa doar incerc sa ma bucur de joc si pana acum a fost destul de rewarding.

Din punct de vedere grafic jocul este 90% ceea ce au aratat in trailerul ala celebru, iar atentia la detalii este mult peste ce am vazut in alte jocuri.

Cred ca daca oamenii s-ar concentra mai mult asupra jocului si mai putin asupra problemelor de natura tehnica (World of Warcraft are si acum probleme mult mai grave atunci cand se lanseaza un expension nou si baietii aia fac asta de mai bine de 10 ani) nu ar mai exista atata hate pe un ip nou (culmea..lumea se plange de versiuni remaster, iar cand apare ceva nou sar ca arsi).

Cat despre comparatia cu Destiny este total nefondata si nici macar nu vreau sa intru in aspectul asta.

Se poate juca si single linistit, dar cu un prieten sau doi e mai fun fiindca poti aplica tactici noi sau ai un areal mai mare de skilluri la dispozitie. Este destul de challenging jocul si nu doar un brainless run and gun.

P.S. Este absolut genial cand gasesti cate o bucatica din puzzle-ul mare..si anume ce este acest dollar virus.

Happy hunting!


Sent from my iPhone using Tapatalk