Quote Originally Posted by Dant3 View Post
Mai citește o dată postarea mea de pe pagina cealaltă. Eu îl compar pt ca ei copiază Destiny, de fapt tu nici nu știi despre ce vorbesc, tu urăști Destiny, e o mizerie, știu. Ăștia de la Ubi au inventat apa caldă. Mi-a plăcut jocul, a fost frumos cât a durat. Să înțeleg că nu am voie sa fiu dezamăgit că te superi? Pai l-am lăudat la început, a fost bine atunci? Ok, e un joc foarte bun care pe mine dupa 60 de ore mă plictisește groaznic. Așa am voie? End game, zero barat. Bine că n-am scris review la început, mă făceam de râs cu nota pe care aveam de gând să i-o dau. Cred că entuziasmul mi-a întunecat mintea. Promit că după un an jumate dacă voi ajunge la 900 de ore o să-mi cer scuze ca m-a luat gura pe dinainte.
Cred ca ai vorbit in numele a 90% dintre jucatorii de Division. Well said. Mai au mult de munca pana sa scoata un joc ca Destiny, care sa te faca sa revii la el luni intregi. Si da, e perfect normala comparatia, trebuie sa fii tampit sa crezi ca Division nu a fost creat cu gandul de a fi urmatorul Destiny, de a-i face concurenta. La fel de normale sunt si comparatiile cu Diablo, Borderlands, Watch Dogs, si alte jocuri din care s-au inspirat masiv.