Eu inca nu am vazut noul top gear, dar cel vechi era deja plictisitor, aceleasi glume, aceleasi situatii, aceleasi masini. Era boring rau si eu nu ma urmarisem de pe la sezonul 12-13 pentru ca era fiecare emisiune exact la fel.
Eu inca nu am vazut noul top gear, dar cel vechi era deja plictisitor, aceleasi glume, aceleasi situatii, aceleasi masini. Era boring rau si eu nu ma urmarisem de pe la sezonul 12-13 pentru ca era fiecare emisiune exact la fel.