Aveam card de credit in lei. Am cont de euro. M-am chinuit 3 ore sa fac plata. Pana mi-am dat seama ca eu am schimbat de pe aplicatie in euro banii, dar la contul de euro nu aveam card, si in lei nu mai aveam suficienti. Nu stiam de ce imi da eroare la plata. Am sunat la nr. de pe card si ei imi ziceau ca nu pot face plata decat daca am card de euro. Nu mi-am dat seama ca banca schimba banii si am ales sa plates in lei ca nu mai aveam nervi deloc si am zis ca pentru 100 de lei nu are sens. Acum stiu ca daca aveam suma de lei in cont inainte sa ii schimb in euro sau chiar dupa ce i am schimbat inapoi in lei o partr si alegeam sa platesc acum in euro din contul de lei era ok. Dar ei imi tot repetau ca nu am card atasat la contul de euro. Important r sa ajunga o data. Ca mortii astia din Italia, desi le am platit pentru expres sa vina in 2-4 zile vad ca mi-l livreaza la 5-8 zile. No, astea sunt chestii de incepator si fite de nerabdare inca 2 luni pana iasa la noi. Si de nu imi place il si trantesc de perete )