Quote Originally Posted by mircoid View Post
Momentan singura mea nemultumire este prezenta unui troller pc master race pe un topic de PS4Pro.
Credam ca aici e o comunitate a celor care indragesc gamingul in general, indiferent de aparatu care il ruleaza. Am mai primit unele replici acide si in alte postari in care spuneam ca sunt nemultumit de ceea ce mie PERSONAL mi-ar oferi PS4 Pro si ce mi-ar placea mie PERSONAL sa ofere o consola. Faptul ca am urmarit inca inainte de lansare zvonurile despre ce va fi, si la lansare am urmarit live conferinta celor de la Sony e pt ca speram sa aduca exact ceea ce m-ar fi facut sa scot ca si consumator banii din buzunar si in sfarsit sa fac saltul de la PS3. Din pacate nu a facut-o. Si la fel ca si consumator liber in deciziile lui, altceva destinat tot gamingului m-a convins. Cred ca asta nu ar trebui sa ofenseze pe nimeni, cu atat mai putin un gamer. Dar observ ca pe aici repede sare mustarul cand zice cineva o opinie care nu convine. Si nu cred ca e offtopic o decizie a unui gamer , decizie cauzata de consola sus-discutata. Iar daca pe acest site libertatea de a-ti exprima o opinie e dupa principiul "cine nu e cu noi e impotriva noastra", rog un moderator sa imi explice cum sa-mi dezactivez contul. Mersi.