ok, revin cu cateva impresii. la prima vedere castile par foarte misto, materialul (adica plasticul) pare solid si de calitate, usoare si microfonul este ok, mai ales ca e misto cand il dai pe mute in sus. din pacate nu am cu ce sa le compar ca sunt primele casti mai serioase de gaming pe care le am, dar imi plac foarte mult. se aud bine, dar incet. adica si cu volum dat la maxim parca nu se aud atat de tare precum te astepti, dar pentru mine e perfect. niciodata nu am ascultat la un volum ridicat mai nimic, sunt mai chill .

sunt foarte confortabile si usoare, chiar daca ai nevoie de ochelari, eu am avut vreo 4-5 sesiuni de cate 5-6 ore de doom fara oprire si nu m-au deranjat deloc, chiar daca sunt on ear si nu-mi incalzesc urechile asa cum ziceau unii pe forumuri. in plus, am tras niste sperieturi de moarte, in timp ce omoram niste monstru cu soundtrackul acela incredibil care te baga in transa, venea maica-mea pe la spatele meu si ca sa-mi atraga atentia imi punea un deget pe umar si eu saream de pe scaun ca ars asa de tare m-am speriat pentru ca in-game auzi pe unde sunt monstrii si in momentul ala auzeam cum ma urmareste unul

in fine, ideea este ca sunt ok pentru gaming, ai o experienta completa cu ajutorul lor, dpmdv, dar urmeaza sa le mai probez. pana acum merita cei 200 de ron si multumesc inca o data pentru pont rares.

sper sa ajute la ceva aceste primii impresii, urmeaza sa joc until dawn cu ele, sa vedem cum va fi experienta , dar doom a fost extraordinar