@DJ Mo: sunt anumiti copaci in care da te poti catara. Eu nu prea i-am folosit.

Bun review. Sunt de acord cu neajunsurile ce le-ai enumerat, si eu si alti prieteni le-am observat. mai sunt si cateva sacrificii grafice ce le-au facut ca sa arate jocul cum arata, si anume texturile apei, efectele speciale si interactiunea lui Aloy cu apa nu sunt cine stie ce, si texturi de mare rezolutie se incarca la o distanta destul de apropiata de personaj, se observa pe drum cand mergi. Insa toate chestiile astea dupa parerea mea nu afecteaza asa de tare jocul incat sa nu mai fie enjoyable, si multe nici nu le observi, numai daca te uiti atent dupa ele.

Nici eu nu i-as da 10, pt ca mai sunt chestii care se pot inbunatatii. Insa ca si impact, jocul asta a avut cel mai mare impact pt mine in generatia asta, mai mult decat U4, probabil pt ca ala e deja la a 4-a iteratie, nu mai e asa fresh, asta insa e ca o gura de aer proaspat si m-a last gura casca in nenumarate cazuri, cel mai bun joc al generatiei de pana acum.

Apropo, au anuntat ca lucreaza si la un expansion, eri alaltaeri...citisem pe undeva...edit, cum a zis si colegul mai sus

GG GG