Quote Originally Posted by AkF View Post
. De asemenea, ești obligat sa păstrezi abonament PS plus dacă cumperi jocuri reduse pe PS Plus. .
De unde ai scos-o pe asta? Nu este adevărat. Orice joc cumpărat la reducere când ai Plus este al tau si poti sa il descarci de câte ori vrei indiferent daca ai sau nu Plus valabil. Doar pt jocurile date cadou la Plus trebuie sa ai abonament activ.

Ce scriu acum s-a zis de mii de ori. Pt mine e simplă treaba. PS4 = God of War, Uncharted, Last of Us, Bloodborne, Horizon Zero Dawn, Killzone, Infamous, Hellblade, The Order, Days Gone, noul Spiderman, Quantic Dream, o grămadă de jocuri exclusive care mi-au plăcut si sigur o sa-mi placa si in viitor. Pe xbox ma interesează doar atât: Gears, Ori and the blind forest si Sunset Overdrive. Cam mare diferența, nu? Bineînțeles ca daca mi-as permite as lua si un Xbox sa le încerc si un Switch sa încerc Zelda si Mario, dar pana când God of War, Uncharted si restul sunt doar la Sony banii mei merg la ei, indiferent de cati teraflopsi îndeasă Microsoft in cutie. Aaa, si mai e si controller-ul ala, dupa atâția ani de dualshock mi se pare foarte nefirească poziția thumbstick-urilor la xbox.