Quote Originally Posted by MonkY View Post
Oamenii normali de pe serverele unde am stat azi noapte, au dat drumul la ofertele de Black Friday la ora 00:00. Explicatii ne-avizate de la unii care dau drumul cand vor muschii lor, chiar nu ma intereseaza. Fie ei chiar si eMag.
Au dat drumul la 12 pt ca au 3 utilizatori. Daca emag ar anunta ora, ar intra toti gramda si ar bloca tot.
Si ca sa te scutesc de o alta replica penibila: prin "3 utilizatori" ma refer la faptul ca siteurile de care spui tu sunt accesate de MULT mai putini.

---------- Post added 17-11-2017 at 10:56 ----------

Quote Originally Posted by SYZYGY View Post
Chiar ai de cand sa bati piua pe loc si sa raspunzi la fiecare user care nu a apucat sa comande ceva dorit in fereastra de cele 10 secunde? Lasa oamenii sa isi zica frustrarea ca nu cred ca o sa dea faliment eMag-ul pentru 2-3 pareri personale si nici nu cred ca iti da tie gaura in buzunar.
Prin fiecare user te referi la tine si la MonkY?
Nu am o problema cu cine isi zice frustrarea fara sa fie aberant. Poti sa te oftici ca n ai prins, dar sa spui ca au unii "acces special", mai ales dupa ce vin atatia useri aici si spun ca ei au prins, este relativ penibil.