Quote Originally Posted by gabytro View Post
Daca emag ar anunta ora, ar intra toti gramda si ar bloca tot.
Scuza-ma, desi am zis ca nu mai comentez, asta e cea mai mare tampenie pe care am auzit-o vreodata. Peste tot in lumea asta se incepe la o ora dinainte anuntata. Toti fac fata, inclusiv cei care chiar au milioane de utilizatori simultan... doar eMag si tu aveti idei diferite. Plus ca din ceea ce spui tu, rezulta 2 lucruri prin care te contrazici grav:

1. faptul ca e normal sa nu intre "toti gramada" pentru ca eMag nu are servere si capacitatea de a face fata la un numar "de milioane de utilizatori pe site in acelasi timp"
2. ai mintit atunci cand ai spus ca tot ceea ce se intampla e din cauza ca au cumparat milioane de oameni in mai putin de 20 de secunde - pentru ca "20 de secunde e enorm"

Pai hotaraste-te si tu intr-un final... pentru ca te contrazici prin propriile afirmatii. Intai m-ai luat ca nu se poate comanda decat un singur produs (am dovada ca am comandat 10). Apoi ca nu am fost pe faza si nu aveam adresele si cardurile pregatite (am aceleasi adrese de ani buni si cardurile salvate chiar la eMag - produsul in cos de ieri). Apoi ca de fapt 20 de secunde inseamna mult (desi unii nu au putut comanda minute bune, comparativ cu altii). Dupa care ai inceput sa spui ca lucrezi in domeniu de 10 ani.

Hai sa fiu sincer! Eu cred ca de fapt tu lucrezi la eMag pe motostivuitor (altfel e greu de explicat de ce ai atatea greseli de ortografie), aveai cont special de cel mai bun angajat eMag din depozitul #14 pe luna aceasta... si ai zis ca poti sa vii aici undercover sa-mi dai o lectie. Asta asa daca tot mi-am permis sa ma iau de zeul african din spatele eMag, care crede ca poate prosti pe toti romanii cu ofertele astea ca pe vremuri cand se bateau la coada pentru o bucata de salam... Bleah. Mi-e scarba, si cum spuneam mai devreme, chiar cred ca meritam pe cei care ne conduc. Suntem fix dupa chipul si asemanarea lor... si am ajuns sa ne lovim unii pe altii, cand toti ar trebui sa lovim in aceeasi directie. Mai ca ar trebui sa-mi cer scuze pt. ca mi-am permis sa nu fiu de acord cu politica eMag de Black Friday (un Black Friday inventat, inexistent, incolor si inspidi)... I rest my case!