Single post: Ultimul film vizionat / Recomandari filme

  1. #4608 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    Justice League Nu stiu daca as putea spune ceva diferit decat mega lungul review pe care Razzosinni l-a facut dar voi incerca sa restrang la liniuta
    • + Actorul este foarte bun, Batman este batman și e minunat
      + Great chemistry între Liga, desi nu se compara cu cea din MCU!


      * - Povestea este slab (tipul rău vrea să distrugă lumea ca-n restul de filme (The Avengers, Avengers: Age of Ultron, Man of Steel, Suicide Squad, X-Men: Apocalypse). Poti spune cum se termină, totul este foarte previzibil. Plus ca e grabita ca dracu! Sunt curios sa vad varianta de trei ore... desi suta la mie o sa fiu dezamagit si de ea
      - VFX este o scădere în comparație cu Omul de Oțel și BvS (mustața ștearsa a lui Superman foarte prost realizata, nu au putut gasi alte metode de-a face cumva s-o stearga?)
      - Foarte puțină dezvoltare a personajelor, ar trebui să facă două filme! Part 1 si part 2 sau sa faca mai multe filme solo inainte de Justice League!
      - Puteți să spuneți, în principiu, toate scenele adăugate în reluări
      - Bancuri nu au funcționat. Cele mai multe dintre ele sunt prostie, nu amuzante!
      - Filmul nu are mize sau nici un sentiment de pericol + Lupta finală este cu adevărat generică

    Ma uitam la un video azi pe youtube despre genul de filme heroes! Si eu cel putin am ajuns la saturatie... Vreau o schimbare la genul de filme heroes!
    In acest moment singurul film care m-a facut sa topai ca vreau sa-l vad neaparat a fost: The New Mutants. Care pare ca aduce ceva diferit.



    Cat despre Justice League Cinema Version 4/10 Am dat banii degeaba!
    Attached Images Attached Images justice-league-2017-poster-you-can-t-save-world-alone-justice-league-movie-40583604-1500-500.jpg