Nu am zis niciodata ca inventezi, citeste si tu ce am scris eu. Doar pentru ca am zis ca eMAG=/ PCG si unde tu se pare ca sti mai multe decat mine... si pentru ca am zis ca livrarile e normal sa fie aglomerate la inceput de an si ca nu tin doar de e-tail ci si de curierat si inclusiv strazi ( ce idee idioata ca infrastructura unei zone poatee afecta serviciile de curierat).

- Nu am zis ca nu sunt multe probleme, nu am zis ca X>Y
- Am zis ca experientele personale nu sunt o regula si asta se aplica in orice domeniu, activitate, experienta de produs/serviciu.

Nu am zis ca trebuie plans pentru unul sau altul sau ca Emag e mai bun ca PCG,invers, sau orice altceva implicand orice comparatie intre companii in afara faptului ca e logic ca o companie mai mare sa aibe mai multe produse disponibile mai ales in perioada craciunului, ceea ce mi se pare la mintea cocosului.

Nu inteleg de unde atatea opinii negative fata de ceea ce am spus si de ce in loc sa va luati de mine legat de ceea ce spun la obiect imi dati exemple de comenzi cu probleme si ma luati la misto de parca am zis eu ca eMAG e Alfa si Omega si ca nu sunt probleme. Ma mir sa vad atitudinea asta si nu ma asteptam la ea, cum nu am nici o miza in discutie si informatiile date de mine nu sunt dorite, ma retrag atat din discutie cat si de pe forum.