Salut, as astepta pana ce as fi terminat man cave-ul, dar a 2-a parte a planurilor va dura mai mult decat credeam asa ca pun azi ceva poze. Quick story, m-am mutat recent, tot in chirie, de aici si usile old style, dar mi s-a spus ca pot sa redecorez camera, asa ca am dat jos tot varul vechi si mi-am facut doi pereti laterali negri, mat, sa am cat mai putine reflexii si light pollution. Peretele din spatele tv-ului l-am facut gri granite, o nuanta neutra care ziua nu imi oboseste ochii, iar noaptea pare negru.

Avem, fara o anumita ordine:
1. Canapea 3 seater de piele, luata SH la un pret de 10x mai mic fata de un magazin normal.
2. Coffee table de la ikea.
3. TV stand de la ikea.
4. Dulap Billy de la ikea
5. Doua lampi de podea de la ikea cu philips hue color in ambele
6. Doua abajururi de la ikea cu philips hue color in ambele
7. Cutii de la collectors edition si nu numai
8. Genti foto tamrca si lowepro 300aw.
9. Logitech z906
10. PC cu specurile din semnatura.
11. TV si consolele din semantura.
12. Bean bags de la argos, cel cu poop emoji e pt pierzatorul oricarui joc, fie fifa, ufc, etc.

Toate cele patru lumini sunt controlabile individual, fie cu un dimmer wireless, fie cu vocea, prin siri, ori de pe telefon, ori de pe ceas, sau cand sunt la incarcat ambele, cu un plugin in chrome. Pe viu se vad mai frumos, nu asa kitschy.

view.jpgview-2.jpgtv.jpgguardians.jpggames.jpg
toys.jpgtoys-2.jpggiudes-movies.jpgpc.jpgpro.jpg
one-s.jpgchargers.jpgboxes.jpgkobe.jpgbean-bags.jpg
lights-.jpgred-lights.jpg

A 2-a parte a planului presupune inca un dulap billy, pus in stanga semineului si 15 tablouri cu imagini din 3 categorii, top 5 jocuri preferate, top 5 filme preferate si top 5 tv shows. Am deja imaginile dar dureaza pana gasesc un loc unde sa le printez si sa le pun in rama.

Scuze pt calitatea unora din poze, 6'ele meu imbatraneste.