Salutare.

Multi ma stiti ca pasionat de jocuri si Action Figures (si mai ales obsedat de detalii in jocuri )

De cele mai multe ori, inaintea achizitiei unei statuete sau a unei editii de colectie de la un joc, pierd putin timp sa caut pe youtube ceva cat mai detaliat, de unde sa reiasa calitatea sculpt-ului si a painting-ului...dar am observat ca nu prea exista.

Marea majoritate a clipurilor de genul sunt fie cu o persoana care ocupa cadrul mai mult decat produsul in sine, fie cu o persoana care vorbeste prea mult si prost fie cu oameni care se focuseaza mai mult pe alte lucruri si mai putin pe ce trebuie cu adevarat.

Asa ca daca tot am si continui sa-mi maresc colectia, m-am decis sa vin in ajutorul celor ca mine.

Si ca sa nu va dau sa cititi prea mult, o sa pun 3 filmulete facute in aceasta perioada urmand sa postez si aici pe masura ce le urc.

Apreciez orice parere constructiva (aici sau direct la video pe youtube) si like sau subscribe la canalul de youtube iar daca timpul imi va permite, voi urca cate un video (cu produse noi sau mai vechi) saptamanal (+ probabil si niste streams/playthroughs).







Stiu ca mai am multe de invatat, dar sper sa mentin acest proiect in viata macar atat de mult incat sa ma perfectionez.