Quote Originally Posted by PoisonRemedy View Post
Conteaza chestiile astea pentru unii cum sunt eu care nu mai cumpar nimic ce are numele de EA, Activision scris pe ele, si sunt mai mult ca sigur ca nu sunt singurul. E vorba de principii aici, sunt alte sute de jocuri pe langa acesta cu care pot sa imi pierd timpul daca vreau. Si numele acela pune numai o pata neagra pe acest joc indiferent ca Miyazaki e creierul sau nu.
Ce principii coane? Este absolut ridicol ce citesc. Cui ii pasa ca il distribuie EA, Acti, Ubi, mama sau catelu vecinului de la 2?
Nu va inteleg frate. Multi sunt ofticati ca nu iese DS 4 sau BB 2 si sunt pufi si vai ce n-o sa cumpere ei Sekiro. Pierderea voastra si tot respectul meu pentru Miyazaki. Inca un joc in stilul souls si pe mine ma pierdea dar a avut taria de caracter sa mai schimbe placa.
Din ce am citit sunt f.entuziasmat pt Sekiro: mecanici rpg aproape inexistente, focus pe actiune, inspiratie Dororo, pare sa fie un day 1 buy.

Am mai vazut eu din astia cu "principii" pana cand a aparut nu stiu care review, si dupa aia puneau poze pe net in ziua lansarii.
Mai lasati-ma cu SJW-ismul asta.