Un topic prematur dar inteleg motivele tale.

1. Imi e greu sa cred ca R* adera la propaganda asta progresista a societatii in care traim. Sunt suficient de suficienti ca sa faca ce vor ei in domeniul asta si de-aia cred ca daca vor adopta un personaj feminin, va fi total opusul asteptarilor multora. Eu sincer cred ca nu vor merge in directia asta si mai degraba vor aborda o alta etnie.
2. Nu inteleg intrebarea, dar daca va fi un pers. feminin, clar va avea abilitati atletice si street smarts ca sa se poata descurca in mediul asta.
3. Cine stie? Poate ca da, poate ca nu.
4. Iarasi, nu stim. Depinde f. mult de cum e scris personajul.
5. Nu stim. Daca o iesi jocul si se va adeveri profetia ta, vedem atunci. Eu ma pot acomoda jucand cu pers. feminine daca gameplay-ul e bun. De ex. Bayonetta este unul din jocurile mele preferate.
6. N-am numarat dar de-aia exista google. Cel mai probabil, au fost cateva care s-au descurcat binisor. Hai sa anunte jocul si dupa aia vorbim. Momentan mai sunt 3 luni pana iese RDR2 si imagineaza-ti ca or sa "stea" asupra jocului mult timp de-acum incolo. Pana se satura lumea de SP, pana anunta MP, update-uri, DLC, etc etc. In plus, mi se par cam degeaba speculatiile avand in vedere ca, dupa cum ziceam, sunt liberi sa faca exact cum vrea muschiu' lor, ca de-aia sunt R*.