L-am terminat si eu, GTFO mi-a placut, mucho mucho FTW! Tin minte ca dupa ce au iesit ceva trailere lauda cineva pe aici grafica si ziceam nu stiu de ce se mira asa unii ca nu m-i se pare ceva spectaculoasa grafica, well i was wrong! Superb facut, art work si grafica cu momente wow, detaliu mult si uneori foarte foto realist!

Gameplay bun, inceput mai slow dar apoi o ia bine de tot, bad ass MOFO! Poveste adanca si pe mine unu nu m-a deranjat nimica la ea, l-au facut super, nu stiu de ce atata hate pe joc si poveste!? Coloana sonora si ea misto, in mare parte l-am jucat cu casti fiindca am bagat mult noapte la el, muzica cred ca e facuta tot de cel ce a lucrat si la prima parte, Gustavo nu stiu cum, am de mult doua piese din primul joc in ceva lista pe spotify.

A avut si parti putin lungite si m-a deranjat cand


L-am jucat incet, am stat la admirat si am bagat 30 de ore in el, lung joc! De mult nu m-a facut un joc sa tot ma "cheme" inapoi sa-l continui dar asta cateva zile m-a tinut cu interesu la maxim!
Nu m-a deranjat cu nimic nici finalul nici nimic!! Pe scurt rezumatul jocului: EPIC, GTFO, FTW, OMFG!