Nu vreau sa pun paie pe foc dar Dant3 a spus o chestie pe care o am si eu in suflet de cateva saptamani, pur si simplu nu am vrut sa ma cert cu nimeni, nu sunt cel mai activ user, dar de la inceputul anului am inceput sa ma bucur nespus cand mai intru pe forum si vad discutii , care mai de care, majoritatea constructive, eh, razvan, pentru tine am un respect deosebit pentru ca esti unul dintre cei mai activi useri si in general mi se pare ca esti foarte deschis la minte si cu pareri pertinente, dar de cand a apartu ghost of tsushima ... Pur si simplu topicul ala este super mega toxic si in mare parte datorita faptului ca arunci insulte peste insulte in directia jocului, mie chestia asta mi a lasat un gust amar in gura si am evitat sa intru pe forum tocmai ca sa nu ma mai enervez si sa reactionez aiurea, nici mie nu mi plac o gramada de chestii discutate pe forum, dar fiecare are dreptul sa se bucure de ce ii place fara ca in secunda 2 sa vina cineva sa zica, dar da, uite, e de cacao pentru ca x si y si z. Sper sa ramnem cu totii zen si sa nu ne suparam , viata e prea scurta, scoate discul, olx, si baga altceva.