Eu, personal, sunt foarte permisiv din punct de vedere tehnic, nu ma pasioneaza enorm latura asta a gamingului, daca nu am sub 30 de cadre , i'm a happy man, am jucat toate assassin's creed urile, love them, am jucat kingdom come la lansare ffs, merit o medalie, nu sunt fanboy sony, am si xbox si ps4, merg unde imi este bine ca gamer pentru ca o fac pe banii mei, nu castig nimic daca ii slavesc pe cei de la sony, nu regret si inteleg ca poate pentru tine conteaza aspectul tehnic cel mai mult si de asta iti taie din experiente si iti distruge imersiunea dar nu toti suntem asa, nu m am uitat la acel video pentru ca sincer, nu imi pasa, nu ignor realitatea, dar daca mi se intampla mie , asta e , merg mai departe si incerc sa ma bucur de el. Ce mi s a parut toxic sau poate nemeritat au fost comentariile de genul, grafica de ps3, poveste nota 3 , personaje de ceara cu motivatie 0 si asa mai departe, nu o sa caut in topic pentru ca nu are sens. Poate am fost si usor biased pentru ca nu ma asteptam la nivelul asta de radicalitate din partea ta, din nou, nu raspund la toate thread urile dar din ceea ce vazusem pana atunci iti exprimai opiniile diferit. Nu cred ca mai are sens sa ne contrazicem, tu ti ai zis partea, eu pe a mea, inapoi la chestii mai constructive.
P.S Doom eternal e the real ****