Quote Originally Posted by fdkenzo View Post
Presimt ca vom saliva grav la aceasta conferinta. DS se anunta ca un festin vizual!

Eu inca nu ii inteleg pe cei care au inca dubii ce consola sa aleaga
Si eu am dubii deci te rog frumos din suflet sa faci cumva sa ma intelegi, imi plac jocurile exclusive de PS, sunt cele mai tari, doar ca nu stiu daca merita sa iau o consola doar pentru acele jocuri deocamdata, tinand cont ca ma joc mai mult jocurile multiplatform si sincer imi place ideea de GamePass Ultimate ca ma pot juca cu acelasi abonament si pe Xbox si pe PC, plus ca mi-am cumparat un TV Special Oled C9 doar pentru jocuri si sincer as cumpara cea mai puternica consola care in combinatie cu acest TV se vede cel mai si cel mai.Da, stiu, nu e grafica cea mai importanta dar de ce sa nu profit sa joc la maxim ? Acuma sunt plecat din tara si ma bucur de GamePass pe Laptop ca nu am putut duce consolele cu mine,
Singurul lucru ce nu imi place este ca pe Xbox nu este Store Romanesc, probabil ca pana la urma am sa le cumpar pe amandoua, dar deocamdata sunt in dubii, sper ca ma intelegi, si iarta-ma daca nu vad importanta acestor jocuri cum o vezi tu si ceilalti, iarta-ma ca sunt diferit si fa cumva sa ma intelegi.