Quote Originally Posted by Alex Khan View Post
Si unii de pe PC Garage se plang ca au probleme cu bazaitul scos de ventilatorul consolei si ca se incalzeste cam tare. O bagat componente chinezesti cumva?
Si mai sunt o gramada de plangeri pe alte forumuri straine.

Raman la parerea ca PS5 e inferior lui PS4 si cred ca PS5 PRO care o sa apara in vreo 3 ani o sa ofere experienta corespunzatoare.
O duce jocuri cu grafica mai frumoasa, o avea interfata atragatoare, dar as prefera sa joc o consola care sa nu imi bazaie si vreau sa ma bucur de experienta fara sa stau panicat permanent ca poate imi arde consola.
Mai ales la ce suport ofera SONY in tara asta, ar fi naspa sa dai 2500 lei pe consola si dupa cateva zile sa se strice si sa iesi pagubas. Aia de la service da vina pe tine ca s-a stricat si nici banii nu-i poti primi inapoi.
Dumneata ai consola de iti permiti sa afirmi asemenea chestii? Sau vorbim din postura vulpoiului care nu ajunge la struguri?

Cu tot respectul, dar sa spui ca PS5 este inferior PS4-ului este de noaptea mintii.

Ti-o spune unul care are si PS4 PRO si PS5, nu exista termeni de comparatie. PS5 repara tot ce a fost prost la PS4. Ca sa afirmi ca te deranjeaza acel bazait abia sezizabil, dar ca era mai ok sunetul de aspirator al PS4-ului, deja este prea mult, oricat de ofticos ai fi ca n-ai prins o consola noua, sau oricat de fanboy Microsoft ai fi.

PS: eu o am day 1, am jucat zilnic si n-are nici pe dracu’, merge de zbarnaie.

Sent from my iPhone using Tapatalk