Quote Originally Posted by angellicus View Post
@ATX-MG oare știi cumva daca mai primiti căștile de la Sony PS5 Pulse 3D?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Salut! Casti nu vom mai primi in clipa de fata.


Quote Originally Posted by Bogdan47xD View Post
Oare in legatura cu statia de incarcare se stie ceva? Am sunat la Altex si mi-a raspuns o doamna care mi-a zis ca la inceputul saptamanii va fi pe stoc, in schimb castile nu vor fi pe stoc deloc anul acesta mi-a zis. Se stie ceva daca cumva va fi zilele astea?

Salut! Urmeaza sa primim o cantitate limitata pentru charging dock.


Quote Originally Posted by MBlaze View Post
Interesanti oamenii de la Altex, a vrut prietena mea sa imi faca o surpriza si mi-a comandat de la Altex jocul :Spider-man Miles Morales Ultimate Edition. Comanda fiind ajunsa, parca am fost inspirat sa nu astept pana la Craciun, deschid coletul de fata cu ea si observ ca primesc jocul in varianta normala (care e si mai ieftin si nici nu contine remasterul jocului original).
Adica astia chiar nu verifica/scaneaza inainte de a trimite o comanda prin curier ? Pe langa asta, pentru a rezolva problema sunt nevoit sa stau 40 de min in telefon pentru a lua legatura cu un agent sa imi zica sa fac retur si sa precizez in cererea de retur ca vreau produsul corect, iar mai apoi sa imi zica ca tot returul si primirea produsului poate dura pana la 7 zile lucratoare.
Adica pe bune frate? E dezamagitor ca pentru ei toate chestiile astea vor fi vazute ca niste formalitati basic dar eu trebuie sa astept 10 zile pentru un produs ( 3 cat am asteptat plus inca posibil 7 pana primesc jocul corect).
Si nu, nu preferam varianta digitala intrucat imi place sa colectionez jocurile.

Salut! Lasa-mi te rog un PM cu numarul tichetului pentru a-l da mai departe spre urgentare.


Quote Originally Posted by 4_2 View Post
au ajuns in stoc Cyberpunk 2077 CE? vad ca de la jrc au ajuns deja diskuri la clienti cu precomenzi. Daca nu a ajuns pana azi la voi e clar ca in 10 nu cei din tara nu il primim

Salut! Da, marfa a ajuns in depozit. In seara asta urmeaza sa confirmam precomenzile si maine sa le pregatim pentru expediere. Noi am semnat un NDA in ceea ce priveste data de lansare si jocul nu poate sa ajunga la client mai devreme de 10.12. De asemenea, editiile livrate de JRC sunt in ceha.