Quote Originally Posted by GabiCutlac View Post
@ATX-MG Poate eviti sa răspunzi la subiectul ăsta (si pe buna dreptate) si ma gândesc ca te-ai saturat de întrebări pe tema asta, dar sunt nerăbdător ca majoritatea, asa ca intreb si eu, scuze. Despre stocul nou de PS5 stii ceva? A ajuns? Cand incep expedierile?
Poate au niște NDAuri și nu pot comunica.

Și eu îl susțin să nu dea nici un răspuns, că mai avea un pic și îl înjurați pe el - pt tombola organizată de Altex. De parcă userul ATX-MG e CEO și e full-time dedicated să răspundă aici.

Ia sunați in call-center oficial Altex și întrebați de re-stock PS5. Și evitați să puneți presiune pe om cu formulări de genul "poate eviți să răspunzi".

Cred că s-a mai spus de multe ori, dar o repet: cam abuzați de voluntariatul omului și credeți că e plătit de Altex să răspundă aici. Era mai bine pt toată lumea să nu mai răspundă deloc. Nu are nici o obligație să zică status de stock pe un forum. Poate să aibă probleme la muncă pentru divulgarea de astfel de informații.

Lăsați omul in pace și are tot dreptul din lume să răspundă doar la ce vrea el și când vrea el, dacă vrea.

O să fie și PS5 când va vrea Sony, nu Altex. Dacă vreți neapărat luați de la scalpers...