Single post: Coltul de rai al consolistului

  1. #2724 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Mi-a ajuns XSX acum o saptamana insa abia acum am reusit sa il desfac si sa-l instalez, i-am atasat si un HDD de 3TB pentru jocurile BC. Mi-am rearanjat putin si lucrurile prin camera.

    Cam asta este coltul meu de jocuri si filme. Petrec in aceasta casa cam 3-4 zile pe saptamana, in general weekend-urile. In restul saptamanii locuiesc la bloc intr-un apartament unde am doar un TV si PS4 Pro / Xbox One insa casa la curte are un farmec anume, mai ales iarna. Am inca soba functionala cu lemne si ador sa trosneasca lemnele seara cand ma joc sau vad un film.

    Nu am gasit pana acum o solutie practica pentru toate accesoriile pe care le am, PSVR, console portabile, gamepad-uri, jocuri care nu au incaput in biblioraft, etc.
    Le tin intr-un dulap cu rafturi insa trebuie sa gasesc o modalitate mai buna de a le depozita si mai rapida de a le accesa. La PSVR de exemplu probabil m-as juca mai des pe el daca nu ar trebui sa il scot din cutie mereu si sa ii pun cablurile.
    Pe langa asta mai am de adaugat si un switch de calitate pentru iesirile video de la Wii / PS2 / XBOX.


    Daca aveti vreo sugestie, este bine venita!
    Attached Images Attached Images dsc09817-01.jpeg dsc09810-01.jpeg dsc08370-01.jpg