M-as bucura sa ofere mai mult suport lui CoD Warzone si sa renunte la traditia de a lansa cate un CoD anual.
Povestile alea de 3-4 ore oricum sunt de umplutura si nu mai impresioneaza pe nimeni. Sau sa imbine multiplayerul cu single ca la Black Ops IV, mai aduc un Captain Price , Frank Woods , Bruce Willis sau pe Sylvester Stallone sa comenteze pe fundal si aia e tata, ai epicitate maxima!
Eu n-am mai cumparat un CoD de la ...Black Ops II incoace. Joc ocazional Warzone cu colegii pentru ca e moca.

De cand cu teapa Ghost, am renuntat sa mai investesc bani in Activision. Mi-am dat seama de la Ghost incoace cam cat le pasa celor de la Activision de fani. Mi se pare o abominatie sa mai dai un ban astora, iar pentru cei care colectioneaza toata seria doar ca sa se joace acelasi joc an de an , no offence, dar definitia nebuniei lui Vaas din Far Cry 3 e numai potrivita pentru respectivii.
Pe kinderi de 8-12 ani care abia descopera shooterele ii mai inteleg, dar am prieteni adulti de 25-30 ani care cumpara anual cate un Call of Duty reciclat si reimpachetat.