Quote Originally Posted by tudort View Post
Salutare. Sunt interesat de un Switch OLED. Am avut lite pentru o perioadă scurtă de timp și vreau ceva mai consistent. Am găsit oferta pe Gamestore la 1900 lei. Considerați că se merită ? Este de încredere acest site ? Ar trebui să mai aștept Black Friday ? Observ că stocul de Switch Oled este nul pe orice site consacrat ! Mulțumesc anticipat !
La ce te referi cand spui "ceva mai consistent"? Switch OLED are un ecran mai bun. Asta e beneficiul major pentru cei ce petrec mult timp cu ea in varianta handheld. Fata de switch-ul lite , o poti conecta prin TV. Mici alte imbunatatiri precum mufa ethernet, memorie de 64GB si display-ul ce pare putin mai mare.. Daca ai inca Switch lite-ul si nu te intereseaza sa-l conectezi pe TV nu se merita pretul. Switch-ul Pro-ul este abia lansat nu o sa fie de BlackFriday. Sa fii multumit daca gasesti jocurile de Nintendo reduse cu 50-60 lei de BF, desi ma indoiesc. Gamestore sunt ok, sunt furnizori de jocuri in Romania ( mai ai surprize daca nu au in stoc sa-ti spuna un termen de livrare si sa fie altul). Eu am lucrat cu ei si ii cunosc.